Kontakt

Allmän mailadress: storre2024@equmenia.se

Lägerledning

Välkommen att höra av er till oss om det är något!
Det kan handla om att ni har en fråga, saknar information eller skulle vilja ha besök.

Teresia Lenngren

Lägerkoordinator

0702332393

teresia.lenngren@equmenia.se

Andreas Zimmergren

Funktionärsansvarig

andreas.zimmergren@equmenia.se

Göran Thunberg

Lägerchef & serviceansvarig

0706230230

goran.thunberg@equmenia.se

Erik Persson

Programansvarig

0706003202

erik.persson@equmenia.se

Matilda Jansson

Programansvarig

0707477231

matilda.jansson@equmenia.se

Petter Tågerud

Platsansvarig

0709588690

petter.tagerud@equmenia.se

Markus Andersson

Platsansvarig

0730274765

markus.andersson@equmenia.se

Linnea Hjelm

Kommunikationsansvarig

0765053214

linnea.hjelm@equmenia.se

Anna Gustafsson

Kaplanansvarig

0704859838

anna.gustafsson@equmenia.se

Arrangör

Större arrangeras av Equmenia.

Equmenia är en gemenskap för och med barn och unga. Vi erbjuder en varm och trygg miljö, där alla kan få vara sig själva och känna sig som hemma. Med utgångspunkt i den kristna tron vill vi vara med och forma en bättre värld!